KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Unutmadık Unutturmayacağız

Unutmadık Unutturmayacağız

 Unutmadık Unutturmayacağız

 15 Temmuz darbe teşebbüsü, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın dirayeti ve vatandaşlarımızın devletine ve ülkesine sahip çıkmasıyla bertaraf edilmiş olup, millet ve devlet kenetlenmesi ile hain darbe engellendi.

 15 Temmuzda gösterilen kahramanlık, milletimiz, tek devlet, tek vatan, tek bayrak, tek millet kavramları etrafında nasıl bir bütün olunacağını göstererek ülkemizin bölünmez bütünlüğü noktasında tek yürek olunmuştur. Bu olaylar neticesinde inanıyorum ki, Türk milleti olarak daha güçlü bir demokrasi ile yolumuza daha güçlü adımlarla devam edeceğiz.

 15 Temmuz’da hainlerin silahlarına karşı hiç çekinmeden canını feda eden şehitlerimizi, canını ortaya koyan gazilerimizi asla unutmadık, unutmayacağız ve unutturmayacağız. 15 Temmuz’da gösterdiğimiz birlik ve beraberlik ruhunu kaybetmedik, kaybetmeyeceğiz.

 Aziz ve mübarek kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            İradet GENÇ                                                                                                                                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.