KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Toplum Yararına Program-Özel Güvenlik Görevlisi Başvuru İlanı

Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarda Özel Güvenlik Görevlisi çalıştırılmasına yönelik Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile İl Müdürlüğümüz arasında sözleşme imzalanmıştır. Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarımızda Özel Güvenlik Görevlisi olarak TYP kapsamında çalışmak isteyen personelin müracaatları 17-21 Eylül 2018 tarihleri arasında Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile ilçelerde bulunan ilgili kurum birimi tarafından alınacaktır.           İlçemizden müracaat edeceklerin Ereğli İŞKUR Müdürlüğü´ ne başvurmaları, iş ve işlemlerin Ereğli İŞKUR Müdürlüğü´ nden takip edilmesi gerekmektedir.                                                                                                                        Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

         Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarda Özel Güvenlik Görevlisi çalıştırılmasına yönelik Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile İl Müdürlüğümüz arasında sözleşme imzalanmıştır.

         Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarımızda Özel Güvenlik Görevlisi olarak TYP kapsamında çalışmak isteyen personelin müracaatları 17-21 Eylül 2018 tarihleri arasında Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile ilçelerde bulunan ilgili kurum birimi tarafından alınacaktır. 

         İlçemizden müracaat edeceklerin Ereğli İŞKUR Müdürlüğü´ ne başvurmaları, iş ve işlemlerin Ereğli İŞKUR Müdürlüğü´ nden takip edilmesi gerekmektedir.

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - 03327131040 41 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.