KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Şampiyonları Ereğli’mizi Gururlandırdı

TEOG Şampiyonları Ereğli’mizi Gururlandırdı

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ, TEOG sınavında birinci olan öğrencilerimiz ile okul idarecilerini makamında kabul etti ve Kaymakamımız Sayın Ömer Lütfi YARAN ‘da TEOG sınavında başarılı olan öğrencilerimizi tebrik etmek için Müdürümüz İradet GENÇ’i makamında ziyaret etti.

 Kaymakamımız Ömer Lütfi YARAN; öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, idarecilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarınızın devamını dilerim dedi.

 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı birinci dönem sonuçları açıklandı. Altı temel dersten yapılan TEOG sınavında Ereğli’den dört öğrenci tüm soruları doğru cevaplandırarak birinci oldular.

 Zeynep Sude BAŞKAYA(Gülbahçe İMKB İmam Hatip Ortaokulu), Ayşe PAYAS(Sümer Ortaokulu), Halime Hale GÖKCAN(Feriha Ferhat Koyuncuoğlu Ortaokulu), Emre AKMAN(TED Ortaokulu) tüm soruları doğru cevaplandırarak birinci oldular ve Ereğli adına önemli bir başarıya imza attılar.

 Elde ettiği birincilikten dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getiren öğrencilerimiz “Okuldaki arkadaşlarımızla birlikte disiplinli bir çalışma programı uyguladık, öğretmenlerimizin rehberliğinde başarılı olduklarını ifade ettiler.

 TEOG sınavından tüm soruları doğru cevaplandıran öğrencileri tebrik etmek için makamında kabul eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ ; “Böyle bir başarıyı Ereğli’ye kazandırdığınız için öncelikle öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Sınavlarda büyük başarı elde etmelerini, öğretmenlerimizin özverili yaklaşımlarına ve öğrencilerimizin azimle, canla başla ve inanarak çalışmalarına borçluyuz ve öğrencilerimizin göstermiş olduğu bu üstün başarıyla, ilçemizi ve bizleri çok mutlu etmiştir dedi.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ; öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, idarecilerimizi başarılarından dolayı tekrar tebrik ederek, öğrencilerimizi çeyrek altınla ödüllendirdi ve bundan sonraki eğitim - öğretim hayatında da başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim dedi.

05-01-201705-01-201705-01-201705-01-201705-01-2017

 

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.