KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sümer Ortaokulu Başarıya Doymuyor

Sümer Ortaokulu Başarıya Doymuyor

İl şampiyonu olarak Konya´yı, Yozgat’ta Türkiye şampiyonası grup maçlarında temsil eden ve yapılan müsabakalarda 12 takım arasından bölge birinciliğini elde ederek şampiyon olan Sümer ortaokulu yıldız kız voleybol takımı Türkiye yarı finallerinde 32 takım arasına girerek hem Ereğli’mizi hem de bölgemizi temsil etme hakkı kazandılar.

Sümer Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı, öğretmenleri Cüneyt Şenol,  okul müdürü Kadir Yeşilkaya ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet Genç’i makamında ziyaret ettiler.

Şampiyon takımı konuk eden, Milli Eğitim Müdürümüzü İradet Genç öğrencileri kutladı, onlarla bir süre sohbet etti ve turnuva maçlarından başarı ile dönen, kız voleybol takımı ve katıldıkları maçlarla ilgili, Okul Müdürü Kadir Yeşilkaya ve Beden Eğitimi Öğretmeni Cüneyt Şenol’dan bilgi aldı.

Müdürümüz İradet GENÇ, Türkiye’nin ilk 32 takımı arasına girme başarısını göstererek, güzel bir başarıya imza attınız, hem de bu güne kadar aldığınız başarının tesadüf olmadığını kanıtladınız. Bu başarınız bizleri, ailenizi, öğretmenlerinizi ve arkadaşlarınızı mutlu etmiştir. Katılacağınız Türkiye Yarı Finallerinde size başarılar dilerim. Bu başarıda emeği geçen idareci ve öğretmenlerinize teşekkür ediyorum dedi.

24-02-201724-02-201724-02-2017

 

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.