KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon Öğrenciler, Müdürümüz İradet Genç’i Ziyaret Ettiler

Şampiyon Öğrenciler, Müdürümüz İradet Genç’i Ziyaret Ettiler

Kırşehir’de düzenlenen küçük erkekler 1500 metre koşusunda grup birincisi olarak Aydın´da yapılacak olan Türkiye Atletizm Şampiyonasına katılma hakkı elde eden Orhaniye Ortaokulu atletizm takımı Müdürümüz İradet Genç’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Şampiyon Öğrencilere, Antrenörleri Leman ELMAS, Ahmet Özkan Yazıcı, Okul Müdür Yardımcısı Mehmet Gümüş ve Okul Müdürü Yakup Aydın’da eşlik etti.

Orhaniye Meryem Eren Ortaokulu öğrencileri Murat Dumlu ve Arda Kızılkan 18 Martta Kırşehir de yapılan grup müsabakalarında takım halinde şampiyon olarak 23 Nisan 2017 tarihinde Aydın’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında Ereğli’yi temsil edecek.

Okul Müdürü Yakup Aydın, Kaymakamımız Ömer Lütfi YARAN ve Müdürümüz İradet Genç’e verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Müdürümüz İradet Genç; başarılarının gurur verici olduğunu ifade ederek öğrencilerimizi ve emeği geçen idarecilerimizi, öğretmenlerimizi kutluyor başarılarının diliyorum dedi.

21-03-201721-03-201721-03-2017

Kazancı Mah. İnönü Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müd. Sit. No 83 A - 03327131040 41 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.