KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İradet Genç’ten Polis Haftası Ziyareti

Müdürümüz İradet Genç’ten Polis Haftası Ziyareti

Milli Eğitim Müdürümüz İradet Genç, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yıldönümü dolayısıyla Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Uzun’u makamında ziyaret etti. Ziyarete Okul Müdürleri Zehra Yalama, Veli Ceylan, Erhan Halhallı ve Üzeyir Arı’da eşlik etti.

Milli Eğitim Müdürümüz İradet Genç, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Uzun’un Polis haftasını kutlayarak, fedakâr görevler üstlenen ve toplumun huzuru için elinden geleni yapan tüm polis teşkilatının şahsım ve Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına polis haftasını kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetleri dile getiren Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet Genç ve Okul Müdürlerimize ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyaretler sohbet havasında geçerken hatıra fotoğrafı ile son buldu.

10-04-201710-04-2017

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.