KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İradet Genç´in TEOG 2.Dönem Sınavı Mesajı

Müdürümüz İradet Genç´in TEOG 2.Dönem Sınavı Mesajı
Müdürümüz İradet Genç´in TEOG 2.Dönem Sınavı Mesajı

"Ülkemizde tüm il ve ilçelerle birlikte Ereğlimizde de, 26-27/04/2017 tarihlerinde yapılacak olan TEOG 2.Dönem sınavına girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Ayrıca, sınavda görev alacak olan öğretmenlerimiz, memurlarımız, emniyet mensuplarımıza da kolaylıklar dilerim. İnşallah sorunsuz bir şekilde sınavı gerçekleştirir, gençlerimizin eğitim hayatlarında önemli bir nokta olan TEOG sınavının 2.dönemini de başarı ile tamamlarız ümidindeyim.

Ereğlide 33 merkezde toplam 2342 öğrencimiz TEOG 2. dönem sınavına katılacaktır. Sınavla ilgili gerekli görevlendirmeler yapılmıştır.

Her sınav gibi bu sınav da tabii ki her öğrencimizin başarılı olmasını istediğimiz bir basamaktır ancak unutulmamalıdır ki hayat sadece bu sınavlardan ibaret değildir. Gençlerimiz bizim gençlerimizdir ve onlar bizim geleceğimizdir.

Bir kez daha sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, emeklerinin karşılıklarını almalarını temenni ediyorum."

 

İradet GENÇ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.