KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İradet GENǒin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Müdürümüz İradet GENǒin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Tarihimizin en görkemli zaferlerinden 30 Ağustos Zaferi´nin 94. yıl dönümünü gururla kutlamanın sonsuz heyecanı ve sevinci içerisindeyiz.30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda, yüce milletimizin sarsılmaz inancı, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir.

Türk Milleti, bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini, savaşın kazanılmasında vatan, millet ve bayrak sevgisini tüm dünyaya kanıtlamış, bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiştir.

Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet düşüncesi ve inancıyla bütünleşen milletimiz, içinde bulunduğumuz dönemde yaşadığımız tehditleri de bertaraf edecektir.Geçmişte olduğu gibi milletimiz bugünde ve gelecekte de her türlü olumsuzluğa ve yokluğa rağmen kazanılan bu büyük zaferle, yüce milletimizin vatan sevgisi ve bağımsızlık ülküsü önünde hiçbir gücün duramayacağı tüm dünyaya ilan edilmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en derin duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.