KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İradet GENǒin 2017 YGS Mesajı

Müdürümüz İradet GENǒin 2017 YGS Mesajı

Öğrencilerimizin ortaöğretimden yükseköğretime geçiş sürecinde gerçekleştirilen YGS-LYS sınavlarının birinci basamağı olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı 12 Mart 2017 Pazar günü ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de gerçekleştirilecektir.

Geleceğimizin teminatı olan siz sevgili gençler, ülkemizin geleceği sizlerin çalışmalarıyla oluşacaktır. Sizlerin başarısı tüm Türkiye’nin başarısı demektir.

Sevgili gençler; biliyorum ki sizler elinizden geldiğince ve en iyi şekilde bu sınava hazırlandınız. Bundan sonra yapmanız gereken kendinize güvenerek ve başarının sizin elinizde olduğuna inanarak sınava girmenizdir. Büyük bir azim ve çabayla hazırlandığınız YGS sınavında başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Öğrencilerimizin üniversiteyi kazanmaları ve özellikle eğitimlerine mutlu olacakları bir alanda devam etmeleri en büyük temennimizdir.

Hayat baştan sona bir sınavdır. Bu sınav da onlardan yalnızca biridir. Bunu her şeyin başı ya da sonu olarak görmeyiniz ve baskı altına girmeyiniz.

Bu süreçte fedakar çalışmalar gösteren siz değerli Meslektaşlarım, vermiş olduğunuz emeklerinizden dolayı teşekkürlerimi sunar saygı ve selamlarımı iletirim.

Kıymetli veliler; Sizlerden çocuklarımıza her konuda destek olmanızı bekliyor, hiçbir sınav ve alınacak hiçbir sonucun, çocuklarınızın gözünüzdeki ve gönlünüzdeki değerini değiştirmeyeceğine inanıyorum. Çocuklarınızı hiçbir zaman başkalarıyla kıyaslamayın.

Milli Eğitim Eğitim Müdürlüğü ve tüm çalışanları adına; 12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak YGS de tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, onları yetiştirmek ve geleceğe hazırlamak için büyük emek harcayan tüm öğretmenlerimize, anne babalara ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum.

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.