KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İradet GENǒin 2016 YGS Mesajı

Müdürümüz İradet GENǒin 2016 YGS Mesajı

Öğrencilerimizin ortaöğretimden yükseköğretime geçiş sürecinde gerçekleştirilen YGS-LYS sınavlarının I. basamağı olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı 13 Mart 2016 Pazar günü ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de gerçekleştirilecektir.

Sizler ülkemizin geleceğisiniz. Ülkemizin geleceği sizlerin çalışmalarıyla oluşacaktır. Sizlerin başarısı tüm Türkiye’nin başarısı demektir.

Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları YGS sınavında başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum. Öğrencilerimizin üniversiteyi kazanmaları ve özellikle eğitimlerine mutlu olacakları bir alanda devam etmeleri en büyük temennimizdir.

Hayat baştan sona bir sınavdır. Bu sınav da onlardan yalnızca biridir. Bunu her şeyin başı ya da sonu olarak görmeyiniz ve baskı altına girmeyiniz.

Sevgili gençler; biliyorum ki sizler elinizden geldiğince ve en iyi şekilde bu sınava hazırlandınız. Bundan sonra yapmanız gereken kendinize güvenerek ve başarının sizin elinizde olduğuna inanarak sınava girmenizdir. Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı insanlar olmanızdır. Bizler, sizlere inanıyor ve güveniyoruz.

Ereğli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yanınızda olduğumuzu, geleceğimiz olan gençlerimizle duyurmak isteriz. Sınava girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.

 

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.