KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İradet GENǒin 2016-2017 Eğitim - Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Sonu Mesajı

Müdürümüz İradet GENǒin 2016-2017 Eğitim - Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Sonu Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Değerli Öğretmenler Arkadaşlarım,

Kıymetli Veliler,

Büyük bir özveriyle çalışan eğitim yöneticisi ve öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum. Velilerimizi ve öğrencilerimizi fedakârlıklarından dolayı kutluyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

2016-2017 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemini bitirdiniz, bir dönem boyunca çok çalıştınız ve başarmak için elinizden geleni yaptınız bu yarıyıl tatilinde sizler dinlenmeyi hak ettiniz.

Bugün alacağınız karneler, sizin bir dönem boyunca göstermiş olduğunuz performansınızla ilgili bilgi verme amaçlıdır ancak almış olduğunuz karne başarınızın tek ölçütü değildir. Bizim size olan inancımız her zaman tamdır ve sizler de bu süreçte, öz değerlendirmelerinizi yaparak eksiklerinizi tamamlamak için ikinci yarıyılda gerekli çalışmaları yapmanızı bekliyorum.

Öncelikle her biriniz bizim için çok kıymetlisiniz; bizim çalışmalarımızın en büyük  hedefi sizlerin en iyi ortamda eğitim almanızdır.

Tatil döneminde öncelikle dinlenmenizi ve bunun yanında kitap okuma, kültürel ve sosyal faaliyetler ile kendinizi geliştirecek aktivitelerde bulunmanızı ve böylelikle 2. yarıyıla güzel bir başlangıç yapmanızı temenni ediyorum.

Sizler de yarınlarınız için, aileniz için, ülkeniz için iyi bireyler olmalısınız. Bugün sizden en büyük beklentimiz ilkeleri olan, çalışkan ve en önemlisi vatansever gençler olmanızdır. Tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyor ve ikinci döneme sağlıkla başlamanız umuduyla sizlere iyi tatiller diliyorum.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

Başarılarımızın mimarı öğretmenlerimizdir. Birinci dönemde göstermiş olduğunuz özverili ve fedakâr çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor ve teşekkür ediyorum. İlçemizin eğitim-öğretim başarısının artması ancak sizlerin sayesinde mümkün olabilecektir. Eğitimin değişen gereksinimleri de göz önünde bulundurursak öğrencilerinizi de bu doğrultuda yetiştirebilmek zorlu bir süreçtir. Biliniz ki, bizler; sizin hep yanınızda, sizinle omuz omuza olacağız. Bu süreçte eğitime sağladığınız katkılardan ve öğrencileriniz için gösterdiğiniz gayret için ayrıca teşekkür ediyorum. Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu tatiller diliyorum.

Değerli Veliler;

Çocuklar bizim hayattaki en değerli varlıklarımız. Sizlerin de bu bilinçle her zaman olduğu gibi geride bıraktığımız eğitim-öğretim döneminde çocuklarınızın yanında olduğunuzu biliyoruz. Sizlerin eğitim öğretim sürecine yaklaşımınız, öğrencilerimizi hem sosyal hayatta hem de okul hayatında daha başarılı kılacaktır.

Karne notları ne olursa olsun, çocuklarınızın nottan daha değerli olduğunu onlara hissettiriniz. Çocuklarınızı daha yakından tanımaya, objektif olarak değerlendirmeye çalışın. Çocuklarınıza her yönden destek olmanızı, hoş görüyle karşılamanızı tavsiye ediyorum.

Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları ve gelecek için sağlam adım atmış olmaları hepimizin ortak hedefidir. Her öğrencimizi kendi evlatlarımız gibi kabul edip onların eğitimi için her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize sağlıklı, mutlu bir tatil diliyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.