KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İradet GENÇ, Şampiyon Olan Voleybol Takımını Tebrik Etti

Müdürümüz İradet GENÇ, Şampiyon Olan Voleybol Takımını Tebrik Etti

İl şampiyonu olarak Konya´yı Türkiye Şampiyonası Grup maçlarında temsil etme hakkını kazanan Sümer Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı, öğretmenleri Cüneyt ŞENOL,  okul müdürü Kadir YEŞİLKAY ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ’i makamında ziyaret ettiler.

Desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ’e teşekkür eden okul Müdürü Kadir YEŞİLKAYA takımlarının turnuva boyunca rakiplerine büyük üstünlük sağlayarak şampiyon olduklarını söyledi.

Müdürümüz İradet GENÇ; sporcularımızın almış olduğu bu başarı bizleri gururlandırdı. Bu vesileyle şampiyonlukta emeği geçen tüm sporcularımızı ve öğretmenleri Cüneyt ŞENOL’u gönülden tebrik ediyorum. İlerideki müsabakalarında aynı başarıyı yakalamalarını temenni ediyorum dedi.

Müdürümüz İradet GENÇ, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gereken tüm desteği vereceğini belirterek, Türkiye şampiyonası grup maçlarında başarılar diliyorum dedi.

19-01-201719-01-2017

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.