KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İradet GENÇ " Ereğli´nin Nabzı " Programının Canlı Yayın Konuğu Oldu

Müdürümüz İradet GENÇ " Ereğli´nin Nabzı " Programının Canlı Yayın Konuğu Oldu

Müdürümüz İradet GENÇ, 13/12/2016 Salı günü Saat:20.30 da ERT TV kanalında Zübeyir DURSUN ve Özcan SARAÇ’ın hazırlayıp sunuduğu " Ereğli´nin Nabzı" programının canlı yayın konuğu oldu. Müdürümüz İradet GENÇ, Programa İstanbul Beşiktaş’taki Menfur Saldırıda, Şehit Olan Polis ve Şehit Kardeşlerimize Allah’tan Rahmet Yakınlarına Baş Sağlığı Dilerim ve Yaralılarada Cenabı Allah’tan Acil Şifalar Dilerim. Başta Devletimizin ve Milletimizin Başı Sağolsun sözleri ile başladı.

 Kendisini kısaca tanıtarak, Ereğli’deki eğitimin genel durumu hakkında bilgi verdi.

 Ereğli’nin değişen ve gelişen eğitim durumu, yapılan ve yapımı devam eden yatırımlar, geleceğe yönelik plan ve programlar hakkında açıklamalarda bulundu.

 İlçemizin Akademik başarının ülke ve İl ortalamasının üzerinde ve Konya’nın eğitimde en başarılı ilçelerinden birisi olduğunu söyledi.

 Programda ilçemizdeki taşımalı eğitim, projeler, faaliyetler v.b konular ayrıntılı olarak konuşuldu. Müdürlüğümüzün vermiş olduğu hizmetleri anlattı. Müdürümüz İradet GENÇ, bütün çabamız Ereğli’de eğitimin kalitesini yükseltmek olduğunu söyledi.

 Müdürümüz İradet GENÇ, Programa konuk ettikleri için Zübeyir DURSUN, Özcan SARAÇ ve ERT TV ailesine teşekkür etti.

14-12-2016

 

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.