KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENǒin LYS Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENǒin LYS Mesajı

Yıllardır devam eden eğitim yolculuğundaki çalışmalarınızın karşılığını bulmanızı diliyorum. Öğrencilerimizin göstereceği başarıda şüphesiz değerli öğretmenlerimizin çok önemli bir payı bulunmaktadır. Sınavla ilgili kaygıya düşürecek ortamlardan uzak durun. Uzun bir zamandır hazırlandığınız bu sınavı kazanmanız en büyük dileğimizdir.

Geleceğimizin teminatı siz değerli gençler, sınavların bir amaç değil, bir araç olduğunu unutmayınız, sizler bizim güvencemiz ve geleceğimizsiniz ve hayatın çok uzun süren ve umutsuzluğa düşülmemesi gereken bir süreç olduğunu unutmamalısınız. Sınavına katılacak tüm öğrencilerimize heyecan ve stresten uzak, hazırlık süreçleri boyunca harcadıkları emek ve çalışmalarının karşılığını alabilecekleri bir sınav süreci geçirmelerini diliyorum. Unutmayınız ki; başarılı olmak tesadüfle değil, sistemli çalışmalarınızın karşılığıdır.

Her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum, sizleri yetiştiren, sizlere emek ve destek veren tüm öğretmenlerinize ve ailelerinize teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Bu hafta ve önümüzdeki hafta sonlarında yapılacak olan LYS´ye girecek tüm öğrencilerimize de can-ı gönülden başarılar diliyor, gönüllerinden geçen üniversitelere yerleşmelerini temenni ediyorum.

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.