KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İVRİZ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

KAYMAKAMIMIZ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ  İVRİZ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

        Okul yönetiminin hazır bulunduğu ziyarette Kaymakamımız Sayın Ömer Lütfi YARAN, okul müdürü Abdullah Ender AKÇAY’dan okul hakkında ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ, Kaliteli eğitim için her geçen gün yeni çalışmaların yapıldığını ve eğitimi üst düzeye çıkarmak için ellerinden geleni yapacaklarını ve her zaman daha fazlasının hedefleneceğini ifade etti.
Yaptığı ziyaretlerle öğrencileri sevindiren Kaymakamımız Sayın Ömer Lütfi YARAN, onların istek ve taleplerini dinledi. Öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürünün kendileri ile arkadaş gibi sohbet etmesinden çok etkilendiklerini belirterek, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ’e derslerinde başarılı olmak için çok çalışacaklarına dair söz verdiler.
       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ, “Amacımız çocuklarımızın topluma yararlı, devletini ve milletini seven birer yurttaş olarak yetişmesidir” dedi. Öğrenciler, Kaymakamız Sayın Ömer Lütfi YARAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ’e yaptığı ziyaret sonrası memnuniyetlerini ve teşekkürlerini ifade ettiler.

ivriz sosyal bilimler lisesiivriz sosyal bilimler lisesiivriz sosyal bilimler lisesiivriz sosyal bilimler lisesiivriz sosyal bilimler lisesiivriz sosyal bilimler lisesiivriz sosyal bilimler lisesiivriz sosyal bilimler lisesiivriz sosyal bilimler lisesiivriz sosyal bilimler lisesi

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.