KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kasım Topak Ortaokulu Başarıya Doymuyor

Kasım Topak Ortaokulu Başarıya Doymuyor

  Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliği ile 31 ilçede ortaokullar arasında düzenlediği “Haydi Bil Bakalım” adlı bilgi yarışmasında finallere kalarak il üçüncüsü olan Kasım Topak Ortaokulu öğrencilerimiz, Okul Müdürü Uğur YURDDAŞ eşliğinde, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ’i ziyaret ettiler.

 571 okul arasında il üçüncüsü olan Kasım Topak Orta Okulu öğrencilerini kabul eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ, elde edilen başarıdan dolayı öğrencileri, başarıda büyük pay sahibi olan öğretmenlerini, okul yönetimini ve velileri kutladı.

 Ziyaretten ve öğrencilerin başarısında büyük mutluluk duyduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ; Kasım Topak Ortaokulu büyük mesafe kat ederek, İl üçüncüsü olan öğrencilerimizi canı gönülden tebrik ediyorum ve Kasım Topak Ortaokulumuz son yıllarda eğitimde, sporda ilçemizde, ilimizde ve bölgemizde adından sıkça söz ettiriyor, bunda siz değerli öğrencilerimizin azimli, disiplinli ve düzenli çalışmasının yanında, değerli hocalarımızın da katkıları çok büyük dedi.

 Bu başarınız, aynı zamanda geriden gelen kardeşleriniz için de örnek teşkil edecek, onlara; azimli, disiplinli ve düzenli çalışma ile neler yapabileceklerini gösterecektir.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ, öğrencilerimizi tekrar tebrik edip ve başarılarının devamını diledi.

 Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.

03-05-201603-05-2016

 

 

 

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.