KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENǒten Polis Haftası Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENǒten Polis Haftası Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 171. yıldönümü dolayısıyla Ereğli POMEM Müdürü Ali KURBİ ve Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Erdal YAĞMUR’u makamlarında ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ, Ereğli POMEM Müdürü Ali KURBİ’nin ve Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Erdal YAĞMUR’un Polis haftasını kutlayarak, fedakâr görevler üstlenen ve toplumun huzuru için elinden geleni yapan tüm polis teşkilatının şahsım ve Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına polis haftasını kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetleri dile getiren Ereğli POMEM Müdürü Ali KURBİ ve Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Erdal YAĞMUR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ’e ziyareti için teşekkür ederek, başarılar dilediler.

Ziyaretler sohbet havasında geçerken fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

08-04-201608-04-2016

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.