KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ´in Yıl Sonu Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ´in Yıl Sonu Karne Mesajı

Değerli Yönetici ve Öğretmenler, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler;

2015-2016 Eğitim-öğretim yılını hep birlikte büyük bir özveriyle tamamladık. Başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirerek karnelerin alınacağı bugünde hepimiz aynı heyecan ve mutluluğu beraber paylaşıyoruz.

Sevgili öğrenciler,      

          Bu eğitim öğretim yılında çok çalışarak bir üst sınıfa geçmeyi hak ettiniz. Hepinizi tebrik ediyorum, bazılarınızın notları düşük olabilir, not durumunuz ne olursa olsun durumu başarı ya da başarısızlık göstergesi olarak görmek yerine, güçlü ve zayıf yönlerinizi görerek değerlendirmelisiniz. Kendinizi iyi tanıdığınız ve çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı kaybetmeyiniz. Yaz tatili sürecinde dinlenip, bol bol kitap okuyarak ve yeni eğitim-öğretim yılına daha hazır bir şekilde gelmelisiniz. Mutlu geçireceğiniz güzel bir tatil diliyorum.  

            Değerli Öğretmenler,

Özveri ile çalışarak başarılı bir eğitim- öğretim yılı geçirdiniz. Bu kutsal mesleği sabırla ve büyük bir özveri ile yerine getirdiğiniz ve emekleriniz için teşekkür ediyorum, sağlıklı ve mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim.

Sayın Veliler,

           Çocuklarımız bizlerin en kıymetli varlıklarıdır, sizlerin eğitim öğretim sürecine yaklaşımınız, öğrencilerimizi hem sosyal hayatta hem de okul hayatında daha başarılı kılacaktır. Başarılı çocuklarımızla gurur duyarken, başarısız olan çocuklarımıza sert davranışlarda bulunmayalım. Çocuklarınızı daha yakından tanımaya, objektif olarak değerlendirmeye çalışın. Çocuklarınıza her yönden destek olmanızı, hoş görüyle karşılamanızı tavsiye ediyorum. 

            Bu duygu ve düşüncelerle tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize sağlıklı, mutlu bir tatil diliyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.