KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENǒin 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENǒin 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

 Değerli öğretmenler, eğitim çalışanları, sevgili öğrenciler, saygıdeğer veliler, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasının heyecan ve mutluluğunu yaşamaktayız

 Yakın bir zamanda milletimizi üzen olaylar yaşanmış olsa da, Ülkemizin geleceğini karartmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Ülkemizi iyi bir geleceğe hazırlamak için eğitim camiası olarak daha çok çalışacağımız yeni eğitim öğretim yılına başlıyoruz.

 Eğitimdeki önceliğimizin, çocuklarımızın milletine ve devletine bağlı bireyler olarak yetiştirilmesidir.

 Geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrenciler, ülkemizin ihtiyacı olan donanımlı ve faydalı insan özelliklerine sahip olarak yetiştirmek için, devletimizin bütün olanaklarını sizlerin hizmetine sunma çabası içindeyiz. Sizlerden en büyük beklentimiz,  hem anne babanıza hem de bu vatana faydalı birer bireyler olmanız.

 Yeni eğitim- öğretim dönemi öncesinde öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz eğitimin daha verimli yapılabilmesi için gerekli çalışmaları yaptılar.

 Devletimizin ve Milletimizin en büyük teminatı, milli şuurla yetişmiş öğrencilerimiz ve onları bu değerlerle büyüten kıymetli yönetici ve öğretmenlerimizdir.

 Eğitim bir bütündür, çalışmaların başarıya ulaşabilmesi için değerli velilerimizin katkılarıyla gerçekleşecektir. Velilerimizi her zaman olduğu gibi okullarımızda, öğretmen ve yöneticilerimizle birlikte işbirliği içinde görmek bizleri mutlu edecektir.

 2016-2017 eğitim-öğretim yılının ülkemize, idarecilerimize, öğretmenlerimize, tüm eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

 

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.