KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENǒin 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENǒin 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Sonu Mesajı

           Sevgili Öğrenciler,

           Değerli Öğretmenler,

           Kıymetli Veliler, 

Büyük bir özveriyle çalışan eğitim yöneticisi ve öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum. Velilerimizi ve öğrencilerimizi fedakârlıklarından dolayı kutluyorum. 

            Sevgili Öğrencilerimiz, 

         Bu yarıyıl tatilinde sizler dinlenmeyi hak ettiniz. Bizler de bu süreçte, eksiklerimizi tamamlamak için öz değerlendirmelerimizi yapacağız. Sizlerden de bu yarıyılda eksikliklerinizin telafisini yapabilmek için gerekli çalışmaları yapmanızı bekliyorum. Öğrencilerimiz ulaştıkları başarıdan dolayı ne kadar sevinseler azdır. Sizlerin başarıları bizleri her zaman gururlandırıyor. Bizim size olan inancımız her zaman tamdır. Tatil döneminde öncelikle dinlenmenizi ve bunun yanında kitap okuma, kültürel ve sosyal faaliyetler ile kendinizi geliştirecek aktivitelerde bulunmanızı ve böylelikle 2. yarıyıla güzel bir başlangıç yapmanızı temenni ediyorum. Tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum.

Değerli Veliler; 

Çocuklar bizim hayattaki en değerli varlıklarımız. Onlar için ne kadar çalışsak azdır. Sizlerin de bu bilinçle her zaman olduğu gibi geride bıraktığımız eğitim-öğretim yılında da çocuklarınızın yanında olduğunuzu biliyoruz. Onların iyi bir eğitim almaları ve gelecek için sağlam adım atmış olmaları hepimizin ortak hedefidir. Her öğrencimizi kendi evlatlarımız gibi kabul edip onların eğitimi için her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz.

           Değerli Öğretmenlerim, 

        Başarılarımızın mimarı öğretmenlerimizdir. Birinci dönemde göstermiş olduğunuz özverili ve fedakâr çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor ve teşekkür ediyorum. İlçemizin eğitim-öğretim başarısının artması ancak sizlerin sayesinde mümkün olabilecektir. 21. Yüzyıl ile birlikte eğitimin değişen gereksinimleri de göz önünde bulundurursak öğrencilerinizi de bu doğrultuda yetiştirebilmek zorlu bir süreçtir. Biliniz ki, bizler; sizin hep yanınızda, sizinle omuz omuza olacağız. Bu süreçte eğitime sağladığınız katkılardan ve öğrencileriniz için sarf ettiğiniz gayret için ayrıca teşekkür ediyorum.

            Yarıyıl tatilinin huzurlu, sağlıklı ve mutlu geçmesini temenni ederek, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.