KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ’in 10 Kasım Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ’in 10 Kasım Mesajı

         Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün ebediyete intikal edişinin 78. yıl dönümünde, O´nu minnet ve şükranla anıyoruz.

         Vatanımızı karanlık günlerden aydınlık günlere kavuşturan, milletimizi bağımsızlığına kavuşturan ve kurduğu Türkiye Cumhuriyeti´nin büyük bir azimle vatanımızın ve milletimizin geleceği için yorulmadan çalışan, milletimizin değerleriyle benimsemiş nesiller yetiştirmek en büyük hedefimizdir.

         Yenilikçi anlayışı, ileri görüşlülüğü, misyonu ve vizyonu ile büyük bir lider olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, vatanımıza ve milletimize en büyük görevimizin Cumhuriyetimizi yaşatmak, Türkiye’yi daha güçlü olarak yarınlara taşımak bilinciyle hareket ederek yılmadan çalışmalıyız.

         Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü,  çalışma ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi bir kez daha minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

 

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.