KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Haydi Bil Bakalım Birincileri Müdürümüz İradet GENǒi Ziyaret Etti

Haydi Bil Bakalım Birincileri Müdürümüz İradet GENǒi Ziyaret Etti

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen “Medeniyet Okulu” projesi kapsamında düzenlenen “Haydi Bil Bakalım” bilgi yarışmasında Ereğli ilçe birincisi olan Fatih Ortaokulu öğrencileri, okul müdürü Vedat Üstüner, okul müdür yardımcısı Zafer Nar ve İngilizce öğretmeni Şeyda Karaçay Özcan eşliğinde, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet Genç’i ziyaret ettiler.

İlçe birincisi olan ve Ereğli´yi Konya´da temsil etmeye hak kazanan Fatih Ortaokulu öğrencilerini kabul eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet Genç, elde edilen başarıdan dolayı öğrencileri, başarıda büyük pay sahibi olan öğretmenlerini, okul yönetimini ve velileri kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Ziyaretten ve öğrencilerin başarısında büyük mutluluk duyduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet Genç; Birinci olan öğrencilerimizi canı gönülden tebrik ediyorum, bu başarınız, aynı zamanda geriden gelen kardeşleriniz için de örnek teşkil edecek, onlara; azimli, disiplinli ve düzenli çalışma ile neler yapabileceklerini gösterecektir dedi.

Müdürümüz İradet Genç, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gereken tüm desteği vereceğini belirterek, Konya daki finalde ilçemizi en güzel şekilde temsil edeceğinize olan inancım tam ve başarılar diliyorum dedi.

16-02-201716-02-2017

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.