KONYA EREĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet’in 100. Yılına Mektup

Cumhuriyet’in 100. Yılına Mektup

Ereğli Gençlik Merkezi tarafından yürütülen ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de destek verdiği “Gençlerden Geleceğe Mektup” projesi 15 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek.

Proje kapsamında Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç’i makamında ziyaret eden Gençlik Merkezi Müdürü Harun Aydın, projenin detayları hakkında bilgi verdi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kuruluş yılı olan 2023 yılına gençlerin mektup yazarak duygu, düşünce ve beklentilerini ifade etmelerine imkân verilen projede dereceye giren gençlere ödüller de verilecek.

Son katılım tarihi 15 Mart 2018 olan etkinliğe katılmak isteyen gençlerin Ereğli Gençlik Merkezi Müdürlüğüne ya da öğrenci olanların okullarına teslim etmeleri yeterli olacak.

Proje hakkında açıklama yapan Gençlik Merkezi Müdürü Harun Aydın; “13-29 yaş arasında olan gençlerimizin katılmasını arzu ettiğimiz yarışmamızda Konya il dereceleri nisan ayında, Türkiye birincileri ise Mayıs ayında belirlenecek. Türkiye’de dereceye giren gençlerimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak’la görüşeme imkânına sahip olacaklar, ayrıca yurt dışı gezi ödülü ile de ödüllendirilecekler” dedi.

Aydın; “Projemize büyük destek sağlayan ve her zaman yanımızda olan Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İradet Genç’e teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç ise; “Günümüz gençliğinin geleceğin Türkiye’sine bakışı ve beklentileri son derece önemli. Projenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

14-02-2018

Kazancı Mah. Atatürk Cad. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü No 18 - (332)7131040 (332)7131041 (332)7131042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.